Apartamenty blisko plaży

Mieszkanie na sprzedaż
721649.25 PLN , Pow. 50,91 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
50,91 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Rogowo , Kołobrzeska
Rok budowy:
2022
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
603985
Cena za m2:
14 175 PLN
Kompleks mieszkalno-wypoczynkowy w miejscowości Rogowo, w odległości 19 km od Kołobrzegu i zaledwie 70 m od plaży.  
W inwestycji dostępnych jest 130 apartamentów mieszkalnych w głównym budynku, lokale usługowe znajdujące się w dwóch budynkach oraz 19 domów w zabudowie szeregowej.
W kompleksie oprócz atrakcyjnych apartamentów oraz strefy handlowo-usługowej z restauracjami, funkcjonować będzie strefa wypoczynkowa obejmująca: basen, sauny,  jacuzzi, salę fitness, salę zabaw dla dzieci. Letni taras z wbudowanym całorocznym basenem i różnymi formami rozrywki. Całoroczna możliwość korzystania z części basenowej.
Obiekt zamknięty, tylko do użytkowania przez właścicieli i mieszkańców ośrodka.
W inwestycji przewidzianych jest 135 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej i komórki lokatorskie. Lokale mieszkalne sprzedawane są z rynku pierwotnego bez podatku PCC, z 8% VAT,  co umożliwia kredytowanie zakupu. Oferujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu.

Oferta dotyczy lokalu mieszkalnego o powierzchni 50,91 m2, składającego się z:

-Pokoju dziennego 23,60 m2
-Aneks kuchenny 4,89 m2
-Sypialnia 12,26 m2
-Łazienka 5,70 m2
-Korytarz 4,46 m2
-Taras 19,10 m2

Mieszkanie oddawane będą w stanie deweloperskim z dodatkową możliwością wykończenia "pod klucz" w kilku atrakcyjnych pakietach.

Najważniejsze cechy inwestycji:

LOKALIZACJA i OKOLICA:
Kompleks zlokalizowany jest w miejscowości Rogowo w województwie zachodnio-pomorskim, w gminie Trzebiatów, powiecie gryfickim. Pomiędzy Dźwirzynem a Mrzeżynem z doskonałym dojazdem do Kołobrzegu i Rewala. W bezpośrednim sąsiedztwie morza i  jeziora Resko Przymorskiego. Jest to specjalny obszar Siedlisk „Natura 2000”. 

LOKALE MIESZKALNE:
Dostępne 130 apartamenty 1,2 i 3 pokojowe, jedno i dwupoziomowe od 26,73 do 90,27 m2. Zlokalizowane w 4 kondygnacyjnym budynku wyposażonego w windy, podziemną halę garażową oraz komórki lokatorskie. Mieszkania na niższych piętrach dostępne są z wygodnymi tarasami a te na najwyższej kondygnacji z ogrodami zimowymi. 

LOKALE USŁUGOWE:
2 budynki przeznaczone na działalność handlowo-usługową. Lokale usługowe zaprojektowano wzdłuż głównej ulicy, tym samym będą tworzyły swego rodzaju pasaż handlowy. 

UDOGODNIENIA:
Strefa relaksu i wypoczynku: basen, sauny i jacuzzi, taras widokowy na dachu budynku, strefa zabaw dla dzieci. sala fitness, miejsce na rowery i wózki, całodobowa recepcja, restauracje i sklepy.
Kompleks przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

W celu uzyskania więcej informacji zapraszamy do kontaktu z licencjonowanych agentem nieruchomości:
Bartosz Jędrzejczak
530 201 104
b.jedrzejczak@kdnieruchomosci.pl

Nieprawidłowy adres E-mail