Lokale usługowe w kompleksie nad morzem

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż
301422.76 PLN , Pow. 29,66 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
29,66 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Rogowo , Kołobrzeska
Rok budowy:
2022
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
698362
Cena za m2:
10 163 PLN
Kompleks mieszkalno-wypoczynkowy realizowany jest przez dewelopera w miejscowości Rogowo w powiecie Gryfickim, zaledwie 70 m od plaży.  Cała inwestycja cechuje się nowoczesną architekturą, która łączy zalety mieszkania w bliskim sąsiedztwie morza oraz dostęp do strefy handlowo-usługowej i część relaksacyjno-wypoczynkową dostępną tylko dla mieszkańców. W inwestycji dostępnych jest 130 apartamentów mieszkalnych w głównym budynku, lokale usługowe znajdujące się w dwóch budynkach oraz 19 domów w zabudowie szeregowej, umiejscowione w kolejnej linii zabudowy . W kompleksie oprócz atrakcyjnych apartamentów oraz strefy handlowo-usługowej z restauracjami, funkcjonować będzie strefa wypoczynkowa obejmująca: basen, sauny,  jacuzzi, salę fitness, salę zabaw dla dzieci. Letni taras z wbudowanym całorocznym basenem i różnymi formami rozrywki. Całoroczna możliwość korzystania z części basenowej. Dużo atrakcji dla dzieci i młodzieży. Obiekt zamknięty, tylko do użytkowania przez właścicieli i mieszkańców ośrodka. W inwestycji przewidzianych jest 135 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej i komórki lokatorskie. Tak bogate zaplecze oraz atrakcyjna lokalizacja w bliskim sąsiedztwie plaży i zaledwie 19 km od Kołobrzegu, daje możliwość przyszłemu nabywcy zamieszkania stałego lub dochodowego najmu krótkoterminowego. Lokale usługowe sprzedawane są z rynku pierwotnego bez podatku PCC, z 23% VAT.

Oferta dotyczy lokalu usługowego zlokalizowanego na parterze, o powierzchni 29,66 m2 za kwotę 301 422,76 PLN. Do ceny należy doliczyć VAT 23%.

Lokale usługowe oddawane będą w stanie deweloperskim.

Najważniejsze cechy inwestycji:

LOKALIZACJA i OKOLICA:
Kompleks zlokalizowany jest w miejscowości Rogowo w województwie zachodnio-pomorskim, w gminie Trzebiatów, powiecie gryfickim. Pomiędzy Dźwirzynem a Mrzeżynem z doskonałym dojazdem do Kołobrzegu i Rewala. W bezpośrednim sąsiedztwie morza i  jeziora Resko Przymorskiego. Jest to specjalny obszar Siedlisk „Natura 2000”. 

LOKALE USŁUGOWE:
2 budynki przeznaczone na działalność handlowo-usługową. Lokale usługowe zaprojektowano wzdłuż głównej ulicy, tym samym będą tworzyły swego rodzaju pasaż handlowy. 

UDOGODNIENIA:
Strefa relaksu i wypoczynku: basen, sauny i jacuzzi, taras widokowy na dachu budynku, strefa zabaw dla dzieci. sala fitness, miejsce na rowery i wózki, całodobowa recepcja, restauracje i sklepy.
Kompleks przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

W celu uzyskania więcej informacji zapraszamy do kontaktu z licencjonowanych agentem nieruchomości:
Kinga Dombek
788 511 101

Nieprawidłowy adres E-mail